Formularz Zapytania - Szyte na miarę wyjazdy Maltę | Ready4Malta 🇲🇹
Pobyty Grupowe na Malcie 
wypełnij formularz, aby otrzymać ofertę

Przed wypełnieniem naszego Formularza prosimy o sprawdzenie kilku kluczowych informacji. Pomogą nam one przesłać Państwu propozycję programu maksymalnie dopasowaną do potrzeb grupy. Tylko na podstawie kompletnie uzupełnionego formularza jesteśmy w stanie szybko przygotować odpowiednią dla Państwa ofertę. 

Po otrzymaniu wiadomości dołożymy wszelkich starań, aby odpowiedzieć w ciągu 24 godzin, potwierdzając dostępność terminu, hotelu oraz cenę. Jeśli nie otrzymają Państwo od nas odpowiedzi,prosimy o sprawdzenie folderu „SPAM”. W autoresponderze otrzymają Państwo dodatkowe informacje, które pomogą w podjęciu ostatecznej decyzji.

Nie możesz czekać, masz dodatkowe pytania i chciałbyś porozmawiać z naszym konsultantem? Zadzwoń do nas, wyślij e-mail lub skontaktuj się z nami na Live Chat lub WhatsApp.

ATRAKCJE, KLIMAT, KURORTY - PRZYDATNE ARTYKUŁY

Zanim wypełnią Państwo nasz Formularz Zapytania Grupowego, zapraszamy do zapoznania się z naszymi artykułami na temat wyjazdów grupowych na Wyspy Maltańskie:

LOTY NA MALTĘ

Loty – dostępność miejsc w hotelu, program pobytu oraz możliwość realizacji  poszczególnych atrakcji hotelowych zależy zawsze od terminu pobytu. Ready4Malta nie organizuje przelotów ani nie pośredniczy w zakupie biletów lotniczych. Prosimy o upewnienie się, że w planowanych przez Państwa dniach dostępne są loty na Maltę z preferowanego lotniska. Aktualnie bezpośrednie połączenia Polska-Malta można sprawdzić bezpośrednio u przewoźników: Wizzair i Ryanair.

Polecamy nasz artykuł: Loty naMaltę – o czym warto wiedzieć?

BUDŻET NA OSOBĘ

Budżet na osobę – Chcemy działać efektywnie i w krótkim czasie przygotować ciekawą, ale również realistyczną ofertę. Stawki hotelowe na Malcie zmieniają się dziennie – dlatego bardzo ważna jest dla nas wiedza o określonej elastyczności finansowej grupy. Prosimy o upewnienie się, że podana w formularzu kwota to budżet na osobę już bez biletów lotniczych.

  DANE KONTAKTOWE

  SZCZEGÓŁY WYJAZDU

  NIETAK
  NIETAK

  ZAKWATEROWANIE I WYŻYWIENIE  ATRAKCJE  JAK SIĘ O NAS DOWIEDZIAŁEŚ?


  GoogleStrona partnerskaArtykuł w prasie/internecieZnajomiInne

  KOMENTARZ/DODATKOWE INFORMACJE O GRUPIE I WYJEŹDZIE

  Czy masz jakieś dodatkowe pytania, życzenia, sugestie? Daj nam znać w polu poniżej!  MALTA TOURS

  GOZO TOURS

  COMINO CRUISES

  Otwórz chat
  Talk to us! Porozmawiajmy 🇬🇧 🇩🇪 🇵🇱
  Talk to us! Porozmawiajmy 🇬🇧 🇩🇪 🇵🇱