Zakwaterowanie na Malcie - Sliema - Gzira | Ready4Malta 🇲🇹
Boutique Hostel

Butikowy Hostel w centrum Sliemy - wejście

4* Preluna Hotel & Spa

Widok z balkonu w 4* Preluna Hotel & SPA na Malcie

4* 1926 Hotel & Spa

Beach club w 4* 1926 Hotel & Spa na Malcie - widok z lotu ptaka

 • Text Hover
 • Text Hover
Warianty Zakwaterowania
Rok 2020 zmusił nas wszystkich do odnalezienia się w nowej rzeczywistości. Nasze Praco-Wakacje na Malcie to propozycja wyjazdu dostosowanego do okoliczności – pozwolą Ci uciec od zamknięcia w domu i brzydkiej pogody za oknem, a jednocześnie zapewnią wygodny dłuższy pobyt na słonecznej Malcie – samodzielnie lub z rodziną.   Stworzyliśmy je dla osób, które tęsknią za podróżowaniem, poznawaniem nowych ludzi i miejsc, a jednocześnie nie chcą lub nie mogą zrobić sobie przerwy od obowiązków zawodowych.

Wiemy, że najważniejsze przy pobycie wypoczynkowym na Malcie, połączonym z pracą zdalną i/lub nauką, jest znalezienie odpowiedniego zakwaterowania. My zrobiliśmy to za Ciebie! Współpracujemy od lat z tymi samymi, niezawodnymi hotelami, hostelami, pensjonatami. Aby zapewnić Ci komfortowe „home office” w trakcie pobytu na Wyspach Maltańskich, każda z opcji zakwaterowania posiada miejsce umożliwiające bezproblemową pracę z laptopem oraz bezpłatne wifi. W zależności od Twojego wyboru, będzie to prywatne biurko w pokoju, salonik hotelowy lub pokój wspólny.

Hotele partnerskie na Malcie dobieramy tak, aby odpowiadały indywidualnym potrzebom każdego gościa. Polecamy również zapoznanie się z recenzjami dostępnymi w internecie – w ten sposób dowiesz się więcej o miejscach oferowanych w naszych pakietach.
 • Text Hover
Lokalizacja: Sliema lub Gzira
Obiekty, z którym współpracujemy, położone są nad morzem, w tętniących życiem maltańskich miejscowościach: Sliema lub Gzira. Hostel i hotele oferują dostęp do prywatnego basenu lub jacuzzi i długiej nadmorskiej promenady.
Noclegi na Malcie w czasie pandemii COVID-19
Wszystkie obiekty, z którymi współpracujemy, stosują się do zaktualizowanych protokołów higieny i bezpieczeństwa, stworzonych zgodnie z wytycznymi lokalnych władz w związku z pandemią COVID-19. Hotele posiadają certyfikat „COVID-19 Safety Protocol – Compliant”, wydawany przez Malta Tourism Authority, potwierdzający stosowanie najwyższych standardów zapewniających bezpieczeństwo turystów.

 

 

 • Text Hover
 • Text Hover
Dostępność Zakwaterowania
Mimo że oferujemy w naszym pakiecie wymienione z nazwy  konkretne obiekty, nie możemy zagwarantować, że w momencie rezerwacji dana opcja będzie dostępna. Po wypełnieniu formularza rezerwacji potwierdzimy nazwę Twojego hotelu. W przypadku braku wolnych pokoi w danym obiekcie, zastrzegamy sobie prawo do zmiany zakwaterowania w Sliemie lub Gzirze na najbardziej podobną alternatywę.

Gwarantujemy ten sam lub wyższy standard. Na Twoje życzenie możliwy jest pełny zwrot depozytu, jeśli nowo zaproponowany hotel miałby niższy standard.

Twój komfort i zadowolenie to nasz priorytet – dołożymy starań, aby znaleźć dla Ciebie zakwaterowanie w najlepszym dostępnym pokoju, zgodnie z Twoim budżetem i oczekiwaniami. 
 • Text Hover
Dostępne pokoje podczas pobytu na Malcie


 • Pokoje w Boutique Hostel: zakwaterowanie w pokoju dzielonym (maksymalnie 4-osobowym) mieszanym lub żeńskim z łóżkami piętrowymi – wybór należy od Ciebie. Możliwość wyceny pobytu w nowoczesnym pokoju prywatnym.

 • Pokoje w hotelu 4**** Preluna Hotel & Spa: pokoje 1- lub 2-osobowe z bezpośrednim widokiem na morze.

 • Pokoje w hotelu 4**** 1926 Hotel & SPA (PAKIET DELUXE): pokoje klasyczne, 1- lub 2-osobowe, zawsze z balkonem.

 • Prywatne mieszkania: Mieszkania z 1 lub 2 sypialniami dostępne tylko przy pobycie na min. 4 tygodnie. 

 • Text Hover
Porównanie opcji zakwaterowania


 • Pokoje dwuosobowe są dostępne tylko dla 2 osób rezerwujących razem Praco-Wakacje na Malcie. • Jeśli podróżujesz w pojedynkę, zakwaterujemy Cię w pokoju jednoosobowym w cenie za pokój jednoosobowy. • W naszych hotelach nie oferujemy możliwości „współdzielenia” zakwaterowania dla uczestników, którzy nie rezerwują razem. 

 • Text Hover
Otwórz chat
Talk to us! Porozmawiajmy 🇬🇧 🇩🇪 🇵🇱
Talk to us! Porozmawiajmy 🇬🇧 🇩🇪 🇵🇱