PRACA ZDALNA Z MALTY | PRACO-WAKACJE | HOME OFFICE | Ready4Malta
 

 

PRACO-WAKACJE

„HOME-OFFICE” z Malty

  • Text Hover

słonecznych dni

°C roczna średnia

lat historii

km kw.

PRACO-WAKACJE NA WYSPACH MALTAŃSKICH

Ucieknij od od lockdownu w Polsce i zamknięcia w domu. Spędź zimę na słonecznej Malcie! Zamień burą jesień na widok z okna na Morze Środziemne i pracuj zdalnie z „Home Office” na Wyspach Maltańskich! Skorzystaj z naszej 30% obniżki cen na „Maltańskie Praco-Wakacje”. Oferta dostępna na pobyt do 31 marca 2021. Ilość miejsc ograniczona.

BEZPIECZNY POBYT & REZERWACJE
W trosce o Twoją wygodę i bezpieczeństwo w czasach pandemii, wszystkie nasze pakiety oferują w cenie pobytu. na Malcie m.in. odbiór z lotniska i prywatny transfer do miejsca zakwaterowania. Współpracujemy wyłącznie z obiektami (hotele, hostele, apartamenty) spełniającymi restrykcyjne wymogi sanitarne. Nasze Ubezpieczenie Turystyczno-Medyczne COVID-19 na wypadek infekcji wirusem na Malcie, pokryje koszty związane z ewentualnym leczeniem lub kwarantanną.

Nie musisz się także martwić o odwołanie albo zmianę terminu pobytu na Wyspach Maltańskich.  Zgodnie z Warunkami Rezerwacji, do potwierdzenia wystarczy zaledwie 500zł zwrotnego depozytu, który w całości otrzymasz od nas z powrotem w przypadku nieoczekiwanej zmiany planów. Obawiasz się lotu samolotem i nie wiesz, jak przygotować się do podróży na Maltę? Aktualnie przylatujący ze wszystkich lotnisk na terenie Polski muszą mieć ze sobą negatywny wynik testu na COVID-19, ale test można również wykonać bezpłatnie po przylocie, na lotnisku na Malcie. Nasz poradnik „COVID-19 na Malcie – Pytania i odpowiedzi” pomoże Ci rozwiać wątpliwości. 

 

TOP 12: ZALETY PRACY ZDALNEJ NA MALCIE

Wspaniała pogoda i dużo słońca!

Klimat Malty uważany jest za jeden z najprzyjemniejszych w Europie. Błękitne, bezchmurne niebo nawet w grudniu i styczniu, średnia roczna temperatura ok. 23 stopni, a do tego ponad 300 słonecznych dni w roku. Czytaj więcej: Jaki jest klimat na Malcie?

Najłagodniejsze w Europie restrykcje - COVID-19

Na Malcie nie ma lockdownu! Kawiarnie, restauracje, sklepy, muzea i studia fitness itp. są otwarte. Nie ma ograniczeń dotyczących chodzenia po ulicach, zwiedzania, spotykania się z ludźmi. W przestrzeni publicznej obowiązkowe jest noszenie maseczek. Czytaj więcej: COVID-19 na Malcie.

Ubezpieczenie na wypadek COVID-19 w cenie

Wszystkie nasze pakiety zawierają ubezpieczenie turystyczne pokrywające koszty leczenia i assistance w przypadku zarażenia koronawirusem na Malcie i kwarantanny. Czytaj więcej: Ubezpieczenie na wypadek zachorowania na COVID-19 za granicą

Szybki internet - TOP 10 na świecie

Malta należy do globalnej czołówki, jeśli chodzi o prędkość internetu. Według raportu Speedtest.net, Wyspy Maltańskie są w TOP 10 krajów na całym świecie. Wszystkie hotele i hostele, z którymi współpracujemy, oferują swoim gościom darmowy dostęp do WIFI. W przestrzeni miejskiej można połączyć się z siecią dzięki rozbudowanej sieci otwartych hotspotów. 

Malta należy do Unii Europejskiej, dlatego zgodnie z prawem UE, opłaty za połączenia, SMS-y i transmisję danych na Malcie będą naliczane według stawek obowiązujących w Twoim polskim planie taryfowym (do wysokości limitu ustalanego indywidualnie przez każdego operatora - ten musisz sprawdzić samodzielnie). Więcej informacji: Roaming w UE.

Lokalną kartę SIM (bez abonamentu, na doładowania) możesz kupić już za €10 (najpopularniejsze sieci komórkowe to Melita oraz Epic (dawniej Vodafone). 

Polskojęzyczna opieka na Malcie

Jesteśmy Polakami i jesteśmy na miejscu! Spotkamy się z Tobą po przylocie na Maltę i wesprzemy w razie nagłych wypadków.

Zapomnij o sprzątaniu!

Zabierz ze sobą pracę, ale dodatkowe obowiązki zostaw w domu. Wybierz jeden z naszych pakietów z serwisem hotelowym i wyżywieniem nawet do 2 posiłków dziennie. Czytaj więcej: Zakwaterowanie na Malcie.

'Home Office' z widokiem na morze

Malta to maleńka wyspa na środku Morza Śródziemnego, które będąc tutaj, masz zawsze w zasięgu wzroku. W naszej ofercie znajdziesz również pokoje z bezpośrednim widokiem na morze. Czytaj więcej: Zakwaterowanie na Malcie

Anglojęzyczny żłobek / przedszkole

Rozważasz wyjazd z dzieckiem? Nasz pakiet rodzinny obejmuje dostęp do anglojęzycznego żłobka/przedszkola. Stawka dzienna wynosi €3,90/h (opcja zależna od aktualnej dostępności miejsc).

Pracuj na Malcie. Rozliczaj się w Polsce

Pracując z zagranicy mniej niż 182 dni w roku, rozliczasz swoje podatki i składki w Polsce, tak jak dotychczas. Nie musisz się martwić podwójnym opodatkowaniem lub dodatkowymi obciążeniami.

Poznaj Maltę. Bądź fit. Podszkol język.

2020 nie był dla nikogo łatwym rokiem, ale pokazał nam dużo nowych perspektyw. Dzięki zdalnej pracy oraz nauce, dłuższy wyjazd za granicę nie jest problemem. Potrzebujesz wartości dodanej? Wykorzystaj swój pobyt na Malcie do pracy nad sylwetką, dodając do swoich Praco-Wakacji nasz Pakiet Fitness & Joga, lub do podniesienia swoich umiejętności językowych, wybierając jeden z oferowanych przez nas Kursów Angielskiego na Malcie. Kiedy, jak nie teraz? Szczegóły poniżej.

Wszyscy mówią po angielsku

Angielski jest na Wyspach Maltańskich językiem urzędowym - bez problemu porozumiesz się z Maltańczykami podczas codziennych aktywności. To także świetna okazja do praktyki własnych umiejętności.

Dostęp do biura i przestrzeni coworkingowej

Jeśli masz taką potrzebę, możesz dodać do naszego pakietu wynajęcie biurka w przestrzeni coworkingowej z pełnym wyposażeniem biurowym (dostęp do drukarki, ksero, skanera).  Zarezerwuj swoją przestrzeń na: 1 dzień, 1 tydzień lub 1 miesiąc. 
DOŁĄCZ DO "PRACO-WAKACJI NA MALCIE" PAKIET:
FITNESS & JOGA NA MALCIE pakiety 14 lub 20 zajęć

Zadbaj o zdrowie i dołącz 14/20 zajęć w pakiecie Fitness i Yoga Malcie. Elastyczne godziny treningów. Rezerwacje zajęć bezpośrednio z Twojego telefonu.

KURSY ANGIELSKIEGO NA MALCIE pakiety poranne lub wieczorne

Wykorzystaj unikalną okazję do nauki języka angielskiego. Dodaj lekcje poranne lub wieczorne do swoich 'Praco-Wakacji'. Znajdź kurs odpowiedni dla swoich potrzeb i poziomu znajomości języka.

ZAKWATEROWANIE NA MALCIE  - NAJLEPSZE LOKALIZACJE
Dostosuj zakwaterowanie na Malcie do indywidualnych potrzeb i budżetu 
Od skromnych, pokoi dzielonych w przytulnych hostelu po luksusowe wnętrza w 4**** Hotelach i Spa 
CENY  PAKIETÓW  "PRACO-WAKACJE NA MALCIE"
Kompletne Tabele Cen znajdziesz na stronie "CENNIK"

Cena zawiera: 

  • Transfer z lotniska

  • Wybrane zakwaterowanie

  • UbezpIeczenie COVID-19

  • Opłata klimatyczna (ECO TAX)

  • Wi-Fi w zakwaterowaniu

  • Wyżywienie zgodne z wybranym zakwaterowaniem

  • pakiet 1,2 lub 4-tygodniowy

  • INTRO-MEETING spotkanie z polskim opiekunem na Malcie

POROZMAWIAJMY!
  • Text Hover
Otwórz chat
Talk to us! Porozmawiajmy 🇬🇧 🇩🇪 🇵🇱
Talk to us! Porozmawiajmy 🇬🇧 🇩🇪 🇵🇱