firmy, grupy, poradniki, prywatne wycieczki

Lot na Maltę – o czym warto wiedzieć

Na Wyspy Maltańskie najszybciej i najłatwiej dostać się samolotem. Ready4Malta nie organizuje przelotów na Maltę, ale poniższe informacje pomogą Wam znaleźć najtańsze i najdogodniejsze połączenia, niezależnie od kraju wylotu.

Lotnisko na Malcie

Malutkie Wyspy Maltańskie oferują jeden port lotniczy. Lotnisko w Luqa oddalone jest od 20 min.  do ok.  50 min. od największych ośrodków turystycznych Malty.

Ile trwa lot na Maltę?

Lot na Maltę z Polski trwa od 2,5 godzin z Krakowa do ok. 3 godzin z Gdańska, w zależności od miasta wylotu.

Loty bezpośrednie  w 2022 r.


Tanie linie lotnicze oferują bezpośrednie loty na Maltę z 6 polskich miast:

  1. Gdańsk (Ryanair)

  2. Katowice (Wizzair)

  3. Kraków (Ryanair)

  4. Poznań (Ryanair)

  5. Warszawa (PLL LOT)

  6. Warszawa (Wizzair)

  7. Warszawa (Ryanair)

  8. Wrocław (Ryanair)

  • Text Hover

Loty czarterowe na Maltę

W terminie 25.06-27.08.2022 oferujemy pośrednictwo z zakupie bezpośrednich lotów czarterowych na Maltę z wylotem z Warszawy (sobota-sobota) – szczegóły dostępne na zapytanie.

Różne lotniska - inne ceny

Przed zakupem biletu lotniczego na Maltę, warto sprawdzić i porównać ceny lotów z kilku polskich lotnisk. Różnica może wynieść nawet kilkaset złotych!

 

PRZELOTY GRUPOWE

Jeśli planujesz dokonać rezerwacji dla większej liczby osób, pamiętaj, że rezerwacja grupowa nie zawsze jest rozwiązaniem bardziej korzystnym niż zakup odpowiedniej liczby biletów indywidualnych. Wycena biletów zależy zwykle od wielkości grupy i polityki cenowej przewoźnika. Dla przykładu, wycenę lotu grupowego w Wizzair można otrzymać dla grup powyżej 10 osób, w Ryanair – powyżej 19 osób*.

Cena dla grupy obliczana jest jednak niezależnie od najniższej ceny widocznej online – może być wyższa niż cena pojedynczego biletu dostępnego w sprzedaży internetowej. W trakcie jednej transakcji indywidualnej w Ryanair można jednak kupić do 25 biletów, w Lufthansie – do 6 biletów. Wizzair nie posiada żadnego limitu*. Liczba transakcji jest natomiast nieograniczona.

*Dane z maja 2020r., mogą ulec zmianie – aktualne informacje należy potwierdzić bezpośrednio na stronie zakupu biletów przewoźnika.

Author