wyjazdy na Maltę dla firm | Ready4Malta
Wyjazdy dla Grup i Firm na Maltę


Kompleksowa organizacja pobytu dla pracowników firm i grup zorganizowanych na Wyspach Maltańskich

INCENTIVE | wyjazdy firmowe motywacyjne i nagrodowe na Wyspy Maltańskie


Wyjazd na Maltę typu Incentive to specjalnie przygotowana „wycieczka nagrodowa” dla najlepszych pracowników. Nasze programy pobytowe MALTA INCENTIVE skupiają się przede wszystkim na doborze najlepszego z możliwych hoteli w połączeniu z nietypowymi, bardziej luksusowymi atrakcjami dostępnymi na Malcie. Przejazdy limuzynami, obiad w pałacu, rejsy luksusowymi łodziami czy katamaranami, wykwintne restauracje, to tylko niektóre z naszych propozycji. Wyjazd Firmowy na Maltę ma być podziękowaniem dla pracowników i zarazem motywacją do dalszej pracy i sukcesów.


MALTA INCENTIVE Travel to przeważnie jeden z najdroższych programów, jednak zawsze staramy się dopasować go do budżetu i możliwości klienta.

TEAM BUILDING | wyjazdy integracyjne dla firm i grup zorganizowanych


Wyjazdy integracyjne na Maltę typu MALTA TEAM BUILDING, to przede wszystkim pobyt poświęcony wzmocnieniu więzi między pracownikami biura czy firmy. Wyjazd na Maltę powinien poprzez elementy gier team buildingowych nie tylko zwiększyć efektywność w pracy poprzez bliższe zapoznanie się pracowników i pracodawcy, ale także pomóc w poprawie atmosfery w grupie.

Nasze programy pobytowe MALTA TEAM BUILDING, poświęcone są głównie integracji w formie gier zespołowych / miejskich / terenowych w trakcie codziennych wycieczek i poznawania wyspy. Do programu można też dodać szkolenia wewnętrzne organizowane przez klienta na terenie hotelu.

Integracyjny wyjazd firmowy na Wyspy Maltańskie nie musi być drogi. Koszty pobytu przy tym programie zależą głównie od wyboru miejsca zakwaterowania. Nasz koordynator eventowy zaproponuje Wam alternatywne opcje hoteli korespondujące z zakładanym budżetem na wyjazd grupy.

PIELGRZYMKA PO MALCIE | dla grup zorganizowanych


Mało kto wie, że malutka, katolicka Malta chlubi się ponad 330 kościołami! Dumni ze swojej wiary Maltańczycy nazwali większość miast imionami świętych. Religia jest na wyspie bardzo ważna, dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć PIELGRZYMKI PO MALCIE śladami św. Pawła.

Nasz program pobytu PIELGRZYMKA PO MALCIE przygotowany jest dla grup prywatnych, zorganizowanych, które we własnym gronie, chciałyby poznać „duchową” stronę Malty. Ramowy plan wycieczki przygotowany przez Ready4Malta dostosowywany jest do założeń budżetowych grupy (hotel/posiłki/wejścia do obiektów i dodatkowe atrakcje).

WYJAZD TEMATYCZNY | organizacja wyjazdów dla grup zorganizowanych, np. Wczasy Fitness, Językowe, Kulinarne, itp.


W Ready4Malta wierzymy w Twoje pomysły podparte naszą lokalną wiedzą i doświadczeniem. Jesteś instruktorem fitness i chciałbyś zorganizować wczasy treningowe nad Morzem Śródziemnym? Wraz z większą grupą znajomym marzycie o maratonie biegowym na Malcie? A może jako grupa nauczycieli macie w planach podszkolić swój angielski? Skontaktuj się z nami, a my doradzimy, czy Malta jest odpowiednim miejscem na organizację takiego eventu. Jeśli tak – z przyjemnością go dla Ciebie zorganizujemy!

CITY BREAK | wyjazd krajoznawczy - weekendowy na Maltę


Wyjazd na Maltę typu MALTA CITY BREAK polecamy dla grup i firm, których głównym celem pobytu na Wyspach Maltańskich jest relaks połączony ze zwiedzaniem. Program MALTA CITY BREAK jako wyjazd pracowniczy za granicę polecamy w formie ALL-INCLUSIVE, z 3 lub 4 noclegami. Do planu pobytu można dołączyć wybrane wycieczki, dodatkowe posiłki czy wieczorne wyjścia integracyjne.

Koszt weekendowego pobytu grupy na Malcie zależy wyłącznie od wymagań klienta i zakładanego budżetu.

PLANY FILMOWE I REALIZACJE TV | na Wyspach Maltańskich


Pomimo swoich niewielkich rozmiarów, Wyspy Maltańskie od lat przykuwają uwagę światowej sławy producentów filmowych. Spektakularne krajobrazy archipelagu, od klifów południa po piaszczyste plaże północy, wykorzystywane były już wielokrotnie jako scenografia hollywoodzkich superprodukcji. Unikalną, nienaruszona czasem architektura Valletty, Birgu czy Mdiny przybierała często formę starożytnego Rzymu, współczesnego Bliskiego Wschodu czy średniowiecznej Europy. Maltańskie miasta i krajobrazy podziwiać możemy m.in. w takich hitach kinowych i telewizyjnych jak: Gra o Tron, Troja, Aleksander, U-571, Gladiator czy Monachium, Agora, Hrabia Monte Christo, World War Z i Sobowtór Diabła.

Również polscy filmowcy wielokrotnie wybierali Maltę jako lokalizację filmową. Na wyspie kręcono odcinki serialu „Kryminalni”, finałowe sceny komedii „Nie kłam kochanie” czy popularny show – „You Can Dance – Po prostu tańcz”.

Zachęcamy do kontaktu, jeśli Wasza ekipa filmowa przygotowuje się do produkcji filmowej/telewizyjnej/radiowej i poszukuje lokalnego eksperta przy realizacji projektu.

SZKOLENIA I KONFERENCJE | pobyty typu MICE na Malcie dla grup i firm


Wyjazdy biznesowe na Maltę typu MICE (meetings, incentives, conferences, exhibitions), to przede wszystkim pobyt poświęcony na szkolenie lub konferencje pracowników jednej firmy albo przedstawicieli całej branży. Anglojęzyczna Malta oferuje doskonałą infrastrukturę wraz z zapleczem konferencyjnym dostosowanym do profesjonalnej organizacji takiego eventu.

Budowane przez lata doświadczenie w sektorze MICE na Wyspach Maltańskich, wsparte lokalną wiedzą, pozwoliło nam utworzyć szeroką bazę rzetelnych partnerów i podwykonawców. Nasze doświadczenie, zdobyte przy realizacji dużych eventów, umożliwia sprawną organizację konferencji, szkolenia lub spotkania branżowego dla grup biznesowych z Polski i świata, nawet do 500 osób.

Dodatkowo Ready4Malta może być pośrednikiem w przypadku zapotrzebowania na czarter samolotu na Maltę z większości krajów europejskich, w tym z Polski.

WYCIECZKI JEDNODNIOWE PO WYSPACH MALTAŃSKICH | zwiedzanie Malty lub Gozo z przewodnikiem dla grup prywatnych


W naszej stałej ofercie posiadamy półdniowe i całodniowe wycieczki po Malcie lub Gozo.

Przeznaczone dla grup prywatnych, które cenią sobie luksus i wygodę w trakcie poznawania nowych miejsc, nasze wycieczki prowadzone są przez doświadczonego, lokalnego polskojęzycznego przewodnika.

Każda z wycieczek po Wyspach Maltańskich z przewodnikiem koncentruje się na jednym wybranym temacie (historyczna, filmowa, widokowa itp.). Może być zakupiona przez grupy prywatne w formie zwiedzania jednodniowego lub jako część programu pobytu kilkudniowego, który przygotowujemy dla grup zorganizowanych: prywatnych lub biznesowych.

Prywatny transfer w trakcie zwiedzania Malty lub Gozo dostosowany jest do indywidualnego tempa i potrzeb grupy. Wszystkie pojazdy wykorzystywane podczas naszych wycieczek mają klimatyzację i są co roku sprawdzane przez pracownika Ready4Malta pod kątem jakości i komfortu jazdy. Istnieje możliwość wyboru pojazdu o podwyższonym standardzie (opcja deluxe), polecana szczególnie dla grup typu MALTA INCENTIVE (do 53 os.) lub klientom VIP (auta do 3 os.).

Wszystkie nasze wycieczki zaplanowane zostały według autorskiego pomysłu Ready4Malta i nie znajdziesz ich u innego operatora turystycznego.

REJSY NA COMINO | czartery łodzi lub katamaranu dla grup prywatnych


W skład Archipelagu Maltańskiego wchodzą 3 główne wyspy: Malta, Gozo i Comino oraz szereg mniejszych. Między wyspami podróżować można wyłącznie drogą morską. Dla naszych grup przygotowaliśmy szeroką ofertę jednodniowych rejsów i czarterów z możliwością zwiedzania Gozo, Comino czy Cominotto.

Nasze portfolio łodzi różnej wielkości i wycieczkami morskimi mogących podzieliliśmy na 2 kategorie:

1. Czartery łodzi i katamaranów dla grup zorganizowanych oraz klientów prywatnych.

Oferta przeznaczona dla grup, które chciałyby wynająć łódź we własnym zakresie i bez obecności koordynatora eventu. W tym wypadku Ready4Malta wyłącznie pośredniczy przy czarterze statku od właściciela i nie ponosi odpowiedzialności za przebieg oraz kierunek rejsu.

2. Całodniowe lub półdniowe rejsy na Comino dla grup i firm z polskim opiekunem.

Prywatna, zorganizowana wycieczka morska na Comino dla grup i firm, połączona ze zwiedzaniem wyspy. Fantastyczna możliwość integracji zespołu. W rejsie uczestniczy polski koordynator eventowy Ready4Malta. Możliwość dodania lunchu na pokładzie i open baru.

UWAGA! Rejsy i czartery łodzi po Wyspach Maltańskich możliwe są wyłącznie od kwietnia do końca października. Od listopada do marca morze jest często wzburzone, co ze względów bezpieczeństwa uniemożliwia organizację eventu.

 • Text Hover

Program pobytu 

na Malcie 

w telefonie


Darmowa aplikacja mobilna z indywidualnym planem pobytu na Malcie grupy m.in. z wbudowaną opcją czatu, mapą lokalizacji.

 


FORMULARZ ZAPYTANIA KILKUDNIOWEGO

Wypełnij poniższy formularz i powiedz nam jak wyobrażasz sobie pobyt swojego zespołu na Malcie? Nasz reprezentant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin od otrzymania zapytania.

  WYCIECZKI PO MALCIE

  Malta - największa i główna wyspa Archipelagu Maltańskiego o rozmiarze 246 km². Z ok. 430 000 mieszkańców jest jego centrum administracyjnym, kulturowym oraz handlowym. To tutaj czuć puls życia codziennego i turystycznego.

  WYCIECZKA NA GOZO

  Gozo - druga pod względem wielkości, zamieszkiwana przez niecałe 33 000 osób na obszarze 67 km². Jest bogata w tereny uprawne oraz winnice, a z uwagi na dużo bardziej kameralny i spokojny charakter nazywana bywa ‘wyspą szczęśliwości’.

  REJSY NA COMINO

  Comino - najmniejsza z Wysp Maltańskich o rozmiarze 3.5 km². Ma oficjalnie 3 stałych rezydentów. Turystów przyciąga pustynnym krajobrazem, grotami wręcz stworzonymi do nurkowania oraz krystalicznymi wodami Błękitnej Laguny.

  Otwórz chat
  Talk to us! Porozmawiajmy 🇬🇧 🇩🇪 🇵🇱
  Talk to us! Porozmawiajmy 🇬🇧 🇩🇪 🇵🇱