Wycieczka Publiczna Jeepami po Gozo (69€/za os.) | Ready4Malta
JEEP SAFARI PO GOZO
 
CAŁODNIOWA WYCIECZKA DLA REZERWACJI INDYWIDUALNYCH 

69 €/ za os.

 

WYCIECZKA JEEPAMI PO GOZO

WYCIECZKA PUBLICZNA, ANGLOJEZYCZNA DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH I MAŁYCH GRUP

 

Mgarr – Dolina Simar – Grota Calipso – Zatoka Xlendi – Wioska Rzemieślnicza – Złota Plaża (Ramla) – Panwie Solne – Victoria (Cytadela) – Klify Kercem – świątynie nieolityczne Ggantija

 
Wycieczka ta jest idealnym wyborem dla niewielkich, prywatnych grup oraz klientów indywidualnych. Całodniowe jeep safari po Gozo to świetny sposób na zobaczenie największych atrakcji ‘siostrzanej wyspy Malty’ - Gozo z dodatkiem adrenaliny. 
Kliknij w obraz, aby powiększyć i dowiedz się więcej o lokalizacji.
Możesz również samodzielnie dokonać wyceny na stronie Kalkulatora i Rezerwacji wycieczki. 
OPIS WYCIECZKI NA GOZO

W godzinach porannych (8-9) kierowca odbierze Państwa oraz możliwych innych uczestników wycieczki z miejsc zakwaterowania (lub innej, ustalonej, dogodnej dla obu stron lokalizacji) na Malcie i zawiezie do terminalu promowego w miejscowości Cirkewwa. Po przeprawie promowej na wyspę Gozo (ok. 20 min), spotkają się  Państwo z miejscowym anglojęzycznym opiekunem i dołączą do zorganizowanej wycieczki dla turystów indywidualnych z całego świata.


Zwiedzanie w stylu jeep safari odbywać się będzie w języku angielskim, co stwarza niepowtarzalną okazję do międzynarodowej integracji. W jeepach (mieszczących do 6 pasażerów) z lokalnymi, doświadczonymi kierowcami, zobaczą Państwo najważniejsze atrakcje Gozo i poznają uroki jazdy z dala od wytyczonych turystycznych szlaków.


W trakcie zwiedzania grupa zatrzyma się na lunch (wliczony w cenę: zupa lub makaron + danie główne + deser, napoje do wyboru: woda/wino/kawa/herbata; dostępne opcje wegetariańskie) w miejscu wybranym przez organizatora.


Zakończenie całodziennej wyprawy nastąpi w porcie w Mgarr,  skąd promem lub łodzią motorową (w zależności od warunków pogodowych, ostateczną decyzję podejmie organizator) uczestnicy wrócą na Maltę, a następnie zostaną odwiezieni z powrotem do miejsca zakwaterowania (podobnie jak transfer poranny, ten przejazd również będzie miał charakter zbiorowy).

Wycieczka na Gozo dla 

klientów indywidualnych

stała cena za osobę


Zobacz video z wycieczki jepami po Gozo. 

Całodniowe Wycieczki 
po Gozo w pigułce
  długość wycieczki
  do 10 godzin

  W zależności o miejsca zakwaterowania. Odbiór z hotelu między 8:00 a 9:00

  przewodnik
  anglojęzyczny

  Międzynarodowa grupa podzielona na 6 osobowe podgrupy z lokalnym kierowcą-przewodnikiem.

  cena wycieczki
  69 €/ za os.

  Cena wycieczki jest stała za każdego uczestnika - 69€.

  posiłek
  w cenie

  Trzydaniowy obiad wliczony w cenę wycieczki na Gozo.

  dostępne daty
  codziennie

  Od stycznia do marca wycieczka odbywa się w poniedziałek, środę, piątek i sobotę.

  transfery
  w cenie

  Wszystkie transfery wliczone w cenę wycieczki.

  odwołanie rezerwacji
  do 14 dni

  Bezkosztowe odwołanie do 2 tyg. przed rozpoczęciem wycieczki.

  płatność
  100%

  Płatność w PLN lub w EUR w momencie rezerwacji wycieczki.

  REZERWACJA WYCIECZKI NA GOZO

  Jeśli zdecydujesz się na rezerwację wycieczki na Gozo, po dokonaniu WYCENY prosimy wypełnij poniższy Formularz Rezerwacji Wycieczki, który pojawi się po kliknięciu w przycisk REZERWACJE. Po otrzymaniu zapytania dołożymy wszelkich starań, aby odpowiedzieć w przeciągu 24 godzin potwierdzając zakupienia wycieczki w wybranym przez Ciebie dniu. Jeśli nie otrzymasz od nas odpowiedzi, prosimy o sprawdzenie folderu spam. Nie możesz czekać, masz dodatkowe pytania i chciałbyś porozmawiać z naszym konsultantem? zadzwoń do nas, albo poproś o telefon podając preferowane godziny kontaktu i numer kontaktowy.

  KALKULATOR WYCENY

  [bt_cc id=”606″][/bt_cc]

  Otwórz chat
  Talk to us! Porozmawiajmy 🇬🇧 🇩🇪 🇵🇱
  Talk to us! Porozmawiajmy 🇬🇧 🇩🇪 🇵🇱