NAJPIEKNIEJSZE ZAKĄTKI GOZO

WYCIECZKA PRYWATNA NA GOZO 

 

NAJPIEKNIEJSZE ZAKĄTKI GOZO

Z POLSKIM PRZEWODNIKIEM I PRYWATNYMI TRANSFERAMI
 
Wioska Popeye – Mgarr – Dolina Simar – Grota Calipso – Zatoka Xlendi – Wioska Rzemieślnicza – Złota Plaża (Ramla) – Panwie Solne – Victoria (Cytadela) – Klify Kercem – świątynie nieolityczne Ggantija

 

Najbardziej elastyczna z oferowanych opcji - sprawdzi się niezależnie od wielkości grupy. Podczas Wycieczki Prywatnej na Gozo samochodem/vanem/autobusem mają Państwo możliwość dostosowania trasy oraz tempa zwiedzania do profilu i życzeń uczestników.
Całodniowe Wycieczki 
na Gozo w pigułce
  długość wycieczki
  do 9 godzin

  Wycieczka może rozpocząć się o między 8:00 a 08:45.

  przewodnik
  polskojęzyczny

  Licencjonowany na Malcie przewodnik lub polski pilot wycieczek.

  rozmiar grupy
  1-53 osób

  Możliwość realizacji wycieczki dla grup do 500 osób. Na zapytanie.

  posiłek
  Wymagane

  Wycieczki wymagają postoju na posiłek.

  dostępne daty
  Codziennie

  W zależności od dostępności przewodnika na Malcie.

  transfery
  prywatne

  transport klimatyzowanym autem/busem/autokarem

  odwołanie rezerwacji
  do 14 dni

  Bezkosztowne odwołanie do 2 tyg. przed rozpoczęciem wycieczki.

  płatność
  50% depozyt

  Płatność w PLN lub w EUR w momencie rezerwacji wycieczki.

  GOZO
   Zielone płuca Malty i druga pod względem wielkości z Wysp Maltańskich. Zamieszkiwana przez niecałe 33 000 osób na obszarze 67 km². Bogata w tereny uprawne oraz winnice, a z uwagi na dużo bardziej kameralny i spokojny charakter nazywana bywa ‘wyspą szczęśliwości’.
  OPIS TRASY HISTORYCZNEJ PO MALCIE

  Polski opiekun grupy z ramienia Ready4Malta będzie czekał na Państwa w miejscu zakwaterowania (wraz z kierowcą) około godz. 8:30. Komfortowym, prywatnym transferem przejedziemy do terminalu promowego w miejscowości Cirkewwa.

  Przeprawa promowa potrwa ok. 20 minut. W porcie w Mgarr (Gozo) przesiądziemy się do pojazdu docelowego, który będzie do naszej wyłącznej dyspozycji przez cały czas trwania wycieczki.

  Całodniowe zwiedzanie Gozo z polskojęzycznym przewodnikiem odbędzie się według wcześniej ustalonej trasy (sugerowane przez nas atrakcje to: ‘Złota Plaża’ – Ramla Bay, Dwejra z pozostałościami Azure Window, malownicza Xlendi Bay, naturalne solanki morskie, Bazylika Ta Pinu oraz Victoria (Rabat) – stolica Gozo). W godzinach południowych zatrzymamy się na lunch – proponujemy Państwu wizytę w rodzinnej maltańskiej restauracji położonej na wzniesieniu z pięknym widokiem na Maltę oraz Comino (lunch płatny we własnym zakresie, szczegóły oraz miejsce do ustalenia po dokonaniu rezerwacji).

  Do Państwa należy wybór opcji powrotu na Maltę – promem bądź motorówką. Z portu docelowego na Malcie prywatnym transferem zostaną Państwo odwiezieni do miejsca zakwaterowania (planowany czas zakończenia wycieczki – godz. 17-18).

  • Transfer do 20 os. na/z promu
  • Przeprawa promowa
  • Obiad na klifach
  • Powrót na Maltę motorówką

  Masz propozycję zwiedzania Malty?


  Jeśli Twoja grupa jest zainteresowana inną trasą zwiedzania Malty lub charakterem wycieczki, uwzględnij to w komentarzu rezerwacji wycieczki lub dokładnie opisz Wasze oczekiwania w e-mail.

  REZERWACJA WYCIECZKI CAŁODNIOWEJ PO GOZO

  Jeśli zdecydujesz się na rezerwację całodniowej prywatnej wycieczki z polskim przewodnikiem po Malcie lub Gozo, po dokonaniu wyceny prosimy wypełnij poniższy Formularz Rezerwacji Wycieczki, który pojawi się po kliknięciu w przycisk REZERWACJE. Po otrzymaniu zapytania dołożymy wszelkich starań, aby odpowiedzieć w przeciągu 24 godzin potwierdzając dostępność przewodnika oraz możliwości organizacji zwiedzania w wybranym przez Ciebie dniu. Jeśli nie otrzymasz od nas odpowiedzi, prosimy o sprawdzenie folderu „spam”. Nie możesz czekać, masz dodatkowe pytania i chciałbyś porozmawiać z naszym konsultantem? zadzwoń do nas, albo poproś o telefon podając preferowane godziny kontaktu i numer kontaktowy.

   

  KALKULATOR WYCENY WYCIECZKI
  0
  0
  0
  opcjonalnie
  Total €
  Wybierz kategorię wycieczki

   

  Imię i nazwisko organizatora
  Miejsce zakwaterowania

   

  Nazwa grupy/firmy
  Cena wycieczki

   

  Adres e-mail
  Liczba uczestników

   

  Numer kontaktowy
  Czy to jest Wasz pierwszy pobyt na Malcie?

   

  Planowana data wycieczki
  Elastyczność daty wycieczki

   

  Profil organizatora
  Przedział wiekowy grupy

   

  Dobierz posiłek podczas wycieczki całodniowej
  Dobierz dodatkowo płatne atrakcje lub transfery (opcjonalnie)

   

  Liczba osób
  Liczba biletów

   

  Komentarz