do 8h, Malta, prywatne wycieczki

9. NAJPIĘKNIEJSZE ZAKĄTKI MALTY

NAJPIĘKNIEJSZE ZAKĄTKI MALTY

Prywatna, całodniowa wycieczka po Malcie z polskojęzycznym przewodnikiem. Zwiedzanie Malty dla małych i dużych grup (od 1 do 500 os.). Odkryjcie najciekawsze miejsca na Malcie – odwiedzimy m.in. słynną Rotundę w Mosta.

Nasz polski przewodnik odbierze Was bezpośrednio z hotelu.

Dzień zaczniemy od przejazdu prywatnym transferem do Valletta. W stolicy Wysp Maltańskich zobaczymy m.in. nowy Parlament Republiki Malty oraz ruiny Opery Królewskiej, zbombardowanej w trakcie II wojny światowej. W naszym programie zwiedzania z polskim przewodnikiem są również Górne Ogrody Barrakka –  dawne tereny rekreacyjne Zakonu Maltańskiego oraz Pałac Wielkich Mistrzów – aktualnie Pałac Prezydencki.

Następnym przystankiem będzie Birgu – inaczej Vittoriosa, które od 1530 roku było siedzibą Zakonu Maltańskiego. Z Birgu przejedziemy do punktu widokowego przy Blue Grotto. Nasz polski przewodnik zabierze Was także do Mdina – Miasta Ciszy, w którym zobaczymy wciąż zamieszkane rezydencje najstarszych rodów maltańskich, pochodzące nawet z XIII wieku! Fani serialu ‘Gra o Tron’ rozpoznają natomiast znajome z telewizji kadry i lokalizacje. Mdina to pierwsza stolica Wysp Maltańskich. Z Mdiny przejedziemy do Mosta, by zobaczyć słynną Rotundę – Kościół Matki Bożej zwieńczony potężną kopułą, 3. co do wielkości w Europie i 9. co do wielkości na świecie.

Na zakończenie wycieczki udamy się na plaże Golden Bay i Ghajn Tuffieha. W punkcie widokowym pomiędzy maltańskimi ‘złotymi plażami’, gdzie kręcono polską komedię romantyczną ‘Nie kłam, kochanie’ z Martą Żmudą-Trzebiatowską i Piotrem Adamczykiem, zakończymy nasze prywatne zwiedzanie Malty.

Zostaniecie wtedy odwiezieni z powrotem do miejsca zakwaterowania.

NA TRASIE ZWIEDZANIA

 • Valletta

 • Birgu

 • Blue Grotto

 • Mdina

 • Mosta Dome

 • Plaże Tuffieha i Golden Bay

 • ... i wiele więcej!

długość wycieczki
do 8 godzin

Czas rozpoczęcia wycieczki zależy od Twoich preferencji i dyspozycyjności przewodnika.

start wycieczki
Miejsce zakwaterowania

Kierowca wraz z przewodnikiem odbierze Was z pod wskazanego przez Ciebie adresu.

przewodnik
Polskojęzyczny

Polski opiekun grupy, będący rezydentem Malty.

rozmiar grupy
1-53 osób

Możliwość realizacji wycieczki dla grup do 500 osób. Na zapytanie.

posiłek
Opcjonalnie

Wycieczka nie wymaga dokupienia posiłku. Posiłki rezerwujemy dla grup powyżej 10 osób. Małe grupy otrzymują czas wolny na posiłek we własnym zakresie.

cena wycieczki
Cena i Rezerwacje

Porównanie wycieczek i ceny dla grup do 6 osób dostępne są w Cenniku (link poniżej), większe grupy prosimy o wypełnienie Formularza Zapytania.

dostępne daty
Codziennie

W zależności od dostępności przewodnika na Malcie.

transfery
Wycieczka Objazdowa

Prywatne transfery po Malcie wraz z kierowcą wliczone w cenę wycieczki.

odwołanie rezerwacji
do 14 dni

Bezkosztowe odwołanie do 14 dni przed rozpoczęciem wycieczki. Patrz regulamin.

płatność
50% depozyt

Płatność w PLN lub w EUR w ciągu 48 godz. od momentu rezerwacji wycieczki. Patrz regulamin.

 Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć i sprawdzić lokalizację.

Jeśli chciałbyś otrzymać wycenę powyższej wycieczki z polskim przewodnikiem po Malcie lub Gozo, wypełnij poniższy Formularz Zapytania. Po otrzymaniu wiadomości dołożymy wszelkich starań, aby odpowiedzieć w ciągu 24 godzin, potwierdzając dostępność przewodnika, cenę oraz możliwość organizacji zwiedzania Malty w wybranym przez Ciebie dniu. Jeśli nie otrzymasz od nas odpowiedzi, prosimy o sprawdzenie folderu “spam”. Nie możesz czekać, masz dodatkowe pytania i chciałbyś porozmawiać z naszym konsultantem? Zadzwoń do nas, albo poproś o telefon podając preferowane godziny kontaktu i numer kontaktowy.


 

FORMULARZ REZERWACJI WYCIECZKI


  7.Śladami Historii8. Śladami Natury9. Najpiękniejsze Zakątki Malty

  09:0010:00

  • Uliczki Valletta
  • Uliczki Mdina
  • Dzwonnica Valletta
  • Mdina

  Author