do 8h, Malta, prywatne wycieczki

8. ŚLADAMI NATURY (do 8 godz.) – WYCIECZKA WIDOKOWA

ŚLADAMI NATURY 

Prywatna, całodniowa wycieczka widokowa po Malcie po polsku, z lokalnym przewodnikiem. Zwiedzanie dla małych i dużych grup (od 1 do 500 os.). Odkryjcie najpiękniejsze naturalne krajobrazy Malty. Odwiedzimy m.in. targ rybny w Marsaxlokk (co niedziela).


Nasz polski przewodnik odbierze Was rano z hotelu. Prywatnym transferem przejedziemy do Birgu – od 1530 roku siedziby Zakonu Maltańskiego. Odwiedzimy Ogrody Gardjola, by z punktu widokowego podziwiać panoramę Valletty oraz Wielkiego Portu Malty.


Z Birgu udamy się na zwiedzanie tradycyjnej wioski rybackiej Marsaxlokk. słynącej z kolorowych maltańskich łódek luzzu.  To właśnie tu co niedzielę odbywa się największy na Wyspach Maltańskich targ rybny.


Następnie przejedziemy do punktu widokowego przy Blue Grotto oraz Klifach Dingli, skąd rozciąga się widok na Morze Śródziemne oraz bezludną wysepkę  – Filfla. W latach 80. była ona przedmiotem sporu terytorialnego między Maltą a Libią!


W ramach naszej wycieczki po Malcie zabierzemy Was także do Mdina, ufortyfikowanej pierwszej stolicy Malty. Dziś znana jest jako Miasto Ciszy z ponad 4000 latami historii i rezydencjami sięgającymi XIII w.


Nasze zwiedzanie Malty zakończymy przy najbardziej znanych plażach Malty – Ghajn Tuffieha oraz Golden Bay. Kręcono tu m.in. ‘Hrabiego Monte Christo’, ‘Troję’ czy polską komedię romantyczną ‘Nie kłam, kochanie’.


Po zakończeniu zwiedzania zostaniecie odwiezieni z powrotem do miejsca zakwaterowania.

NA TRASIE ZWIEDZANIA

 • Birgu

 • Marsaxlokk

 • Klify Dingli

 • Blue Grotto

 • Plaża Tuffieha i Golden Bay

 • ... i wiele więcej!

długość wycieczki
do 8 godzin

Czas rozpoczęcia wycieczki zależy od Twoich preferencji i dyspozycyjności przewodnika.

start wycieczki
Miejsce zakwaterowania

Kierowca wraz z przewodnikiem odbierze Was z pod wskazanego przez Ciebie adresu.

przewodnik
Polskojęzyczny

Polski opiekun grupy, będący rezydentem Malty.

rozmiar grupy
1-53 osób

Możliwość realizacji wycieczki dla grup do 500 osób. Na zapytanie.

posiłek
Opcjonalnie

Wycieczka nie wymaga dokupienia posiłku. Posiłki rezerwujemy dla grup powyżej 10 osób. Małe grupy otrzymują czas wolny na posiłek we własnym zakresie.

cena wycieczki
Cena i Rezerwacje

Porównanie wycieczek i ceny dla grup do 6 osób dostępne są w Cenniku (link poniżej), większe grupy prosimy o wypełnienie Formularza Zapytania.

dostępne daty
Codziennie

W zależności od dostępności przewodnika na Malcie.

transfery
Wycieczka Objazdowa

Prywatne transfery po Malcie wraz z kierowcą wliczone w cenę wycieczki.

odwołanie rezerwacji
do 14 dni

Bezkosztowe odwołanie do 14 dni przed rozpoczęciem wycieczki. Patrz regulamin.

płatność
50% depozyt

Płatność w PLN lub w EUR w ciągu 48 godz. od momentu rezerwacji wycieczki. Patrz regulamin.

 Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć i sprawdzić lokalizację.

Jeśli chciałbyś otrzymać wycenę powyższej wycieczki z polskim przewodnikiem po Malcie lub Gozo, wypełnij poniższy Formularz Zapytania. Po otrzymaniu wiadomości dołożymy wszelkich starań, aby odpowiedzieć w ciągu 24 godzin, potwierdzając dostępność przewodnika, cenę oraz możliwość organizacji zwiedzania Malty w wybranym przez Ciebie dniu. Jeśli nie otrzymasz od nas odpowiedzi, prosimy o sprawdzenie folderu “spam”. Nie możesz czekać, masz dodatkowe pytania i chciałbyś porozmawiać z naszym konsultantem? Zadzwoń do nas, albo poproś o telefon podając preferowane godziny kontaktu i numer kontaktowy.

FORMULARZ REZERWACJI WYCIECZKI


  7.Śladami Historii8. Śladami Natury9. Najpiękniejsze Zakątki Malty

  09:0010:00

  • Fort św. Anioła
  • Złota Plaża
  • Marsaxlokk
  • Wioska Popeye

  Author