formularze zapytania, prywatne wycieczki

12. WYCIECZKA NA GOZO – PRYWATNA

GOZO AUTEM

Prywatna, całodniowa wycieczka na wyspę Gozo autem/busem/autokarem z polskim przewodnikiem. dla małych i dużych grup (od 1 do 500 os.). Jednodniowa wycieczka na siostrzaną wyspę Malty to unikalne połączenie widokowego przejazdu wybrzeżem Malty, relaksującej przeprawy promowej na wyspę Gozo, pysznego obiadu w jednym z naszym ulubionych miejsc i ekscytującej przejażdżki motorówką na Błękitną Lagunę i zapierające dech w piersiach klify Comino

Polskojęzyczny opiekun grupy odbierze Was porannych godzinach, o 8:00 lub 9:00 z hotelu. Następnie prywatnym transferem przejedziemy do terminalu promowego w Cirkewwa. Przeprawa promowa potrwa ok. 20 minut. Dalej w porcie Mgarr na Gozo przesiądziemy się do  vana/busa/autokaru (w zależności od wielkości grupy), który będzie do naszej wyłącznej dyspozycji przez całą wycieczkę.

W ciągu następnych kilku godzin, wraz z licencjonowanym przewodnikiem zwiedzimy  najbardziej popularne zakątki Gozo według autorskiej trasy Ready4Malta. Na trasie zwiedzania wyspy pojawi się m.in.: Złota PlażaRamla Bay, Dwejra z pozostałościami Azure Window, uwielbiana przez nurków urokliwa zatoka Xlendi, naturalne solanki morskie, Bazylika Ta Pinu oraz Victoria (Rabat) – stolica Gozo.

Około godz. 12:00-12:30 zatrzymamy się na obiad. Jednodniowa wycieczka na Gozo nie zawiera posiłku w cenie pakietu podstawowego, jednakże naszym gościom umożliwiamy dodatkową opcję  zakupu lunchu pakowanego, rezerwację wybranej przez siebie restauracji bądź wykupienie posiłku w pakiecie w jednym z naszych ulubionych i sprawdzonych miejsc na Gozo.  Dowiedz się więcej i zdecyduj o wyborze posiłku TUTAJ. Po zakończeniu lunchu kontytuujemy zwiedzanie wyspy.

Na zakończenie zwiedzania Gozo proponujemy widokowy powrót na Maltę motorówką. Po drodze mijając przepiękną Blekitną Lagunę oraz klify i groty skalne wyspy Comino.

W ostatnim etapie jednodniowej wycieczki na Gozo odwieziemy Was do miejsca zakwaterowania. Czas powrotu planowany jest na  godz. 16:00-17:00.

 • Qala Belvedere

 • Złota Plaża Ramla

 • Kościół Ta Piniu

 • Stolica wyspy - Victoria

 • Zatoka Xlendi

 • Panwie Solne

 • Klify Gozo

 • Wąwóz Dwejra

 • ...i wiele więcej

długość wycieczki
do 8 godzin

Kierowca wraz z przewodnikiem odbierze Was z pod wskazanego przez Ciebie adresu.

start wycieczki
Miejsce zakwaterowania

Przewodnik odbierze Was z pod wskazanego adresu.

przewodnik
Polskojęzyczny

Polski opiekun grupy, wieloletni rezydent Malty.

w cenie pakietu
Transfery z/na prom

Prywatne transfery na przystań promową w Cirkewwa.

opcjonalnie
Motorówka z Gozo €6/os.

Dopłata do transferu powrotnego: Gozo (Mgarr)-Comino (Blue Lagoon)-Malta (Cirkewwa) Malta.

obiad - posiłek dodatkowy
Dodatkowo płatny

Wycieczka wymaga rezerwacji miejsca na posiłek. Możliwość wykupienia obiadu w pakiecie lub rezerwacji wybranej przez grupę restauracji.

cena wycieczki
Cena i rezerwacje

Porównanie wycieczek i ceny dla grup do 6 osób dostępne są w Cenniku (link poniżej), większe grupy prosimy o wypełnienie Formularza Zapytania.

dostępne daty
Codziennie

W zależności od dostępności przewodnika na Malcie.

rozmiar grupy
1-53 osób

Możliwość realizacji wycieczki dla grup od 1 do 500 osób. Na zapytanie.

+ €4.65 za osobę
Prom na /z Gozo

Przeprawa promowa (ok. 20 min.) na wyspę Gozo.

aby potwierdzić rezerwację
50% depozyt

Płatność w PLN lub w EUR w ciągu 48 godz. od momentu rezerwacji wycieczki. Patrz regulamin.

odwołanie rezerwacji
do 14 dni

Bezkosztowe odwołanie do 14 dni przed rozpoczęciem wycieczki. Patrz regulamin.

Galeria Zdjęć z Gozo

 Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć i sprawdzić lokalizację.

Jeśli chciałbyś otrzymać wycenę powyższej wycieczki z polskim przewodnikiem po Malcie lub Gozo, wypełnij poniższy Formularz Zapytania. Po otrzymaniu wiadomości dołożymy wszelkich starań, aby odpowiedzieć w ciągu 24 godzin, potwierdzając dostępność przewodnika, cenę oraz możliwość organizacji zwiedzania Malty w wybranym przez Ciebie dniu. Jeśli nie otrzymasz od nas odpowiedzi, prosimy o sprawdzenie folderu “spam”. Nie możesz czekać, masz dodatkowe pytania i chciałbyś porozmawiać z naszym konsultantem? Zadzwoń do nas, albo poproś o telefon podając preferowane godziny kontaktu i numer kontaktowy.

FORMULARZ REZERWACJI WYCIECZKI


  powrót promem: Gozo - Maltapowrót motorówką: Gozo - Comino - Malta


  • Cytadela Victoria
  • Klify przy Comino
  • Akwedukt Gozo
  • Zatoka Ramla

  Author